6 Kat, A Binası, Guancheng Endüstri Parkı, Gongming Kasabası, Guangming Bölgesi, Shenzhen, 518000, Çin
Ana sayfa

Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd

iyi kalite AC LED Modülü satış için
iyi kalite AC LED Modülü satış için
Relight ve James'e teşekkürler, en sevdiğim ürünleri aldım.

—— Mr.Simon

Teknik destek, iyi ürün, daha iyi fiyat ve harika hizmeti destekleyebilen Relight gibi bir tedarikçiyi bulmak çok kolay değil.

—— Mr.Kanit

Beni her zaman desteklediğin için teşekkür ederim, şirketiniz profesyonel, hizmetiniz mükemmel, sizinle çalışmaktan hoşlanıyorum.

—— Mr.Mark

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Okyanusya
Markalar : RELIGHT
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 5M-10M
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 50% - 60%
Shenzhen Relight Technology Co, Ltd normal DC modülü, yüksek gerilim AC modülü, RGB modülü, kısılabilir modül ve özel projeye dayalı özelleştirilmiş deisgn modülü gibi LED Modül üreten, tasarımı profesyonel bir firmadır. Relight, Avustralya, Avrupa ve Kuzey Amerika'nın ana pazarlarına odaklanarak küresel müşterilere ihracat yapıyor. Relight fabrikasında tozsuz antistatik oda, tam otomatik üretim hattı ve 2 hafta içinde müşterilere teslim edebilen yüksek performanslı test ekipmanları bulunmaktadır. Ayrıca, LED endüstrisindeki kendi patentleriyle güçlü gelişimi ve araştırma kabiliyetine sahip olursunuz.

Relight, daha pratik, konforlu, basit ve estetik ışık ürünleri ve çözümleri sunmayı da taahhüt eder. "Işıklandırma modülü" ürünlerinin araştırma ve tasarımını araştırarak, ya elektrikli ürünler, yerli ürünler veya sağlık hizmetleri ve ticari ürünler tüketir.

Relight mühendisleri, müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak, müşterilerin fikirlerine ve yorumlarını memnun ürünlere kadar tasarlayabilirler. RELIGT çözümü en iyi çözüm olacak ve şimdi buradan başlayarak yapabilirsiniz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Jane

Tel: 86-755-33691713

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)